Przejdź do treści

Aktualności:

Marsz dla Życia i Rodziny

Dodane: Niedziela, 24 marca 2019

Ponad czterysta osób przemaszerowało dziś ulicami naszego miasta pod hasłem "Wybieram życie, wybieram miłość!".

Food Trucki wjadą na Rynek

Dodane: Piątek, 22 marca 2019

Już w ten weekend Polkowice staną się kulinarną stolicą Dolnego Śląska! Smaki Świata Street Food przywiozą ze sobą smaki m.in. z Włoch, USA, Tajlandii Grecji, a nawet Japonii.

Zmiany w PBO

Dodane: Czwartek, 21 marca 2019

W środę (20.03) odbyło się spotkanie konsultacyjne Burmistrza Polkowic, Łukasza Puźnieckiego, w sprawie Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego. Na spotkaniu omawiane były najważniejsze zmiany, jakie zostały wprowadzone do projektu.  

Terrorysta w polkowickiej podstawówce

Dodane: Środa, 20 marca 2019

Dziś w Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach, miał miejsce pozorowany atak terrorystyczny w ramach ogólnopolskiej olimpiady pn. „Zwolnieni z Teorii”.

Upiecz babkę wielkanocną i wygraj nagrodę!

Dodane: Środa, 20 marca 2019

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie ogłasza konkurs na „Babę Wielkanocną”. Do pieczenia zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Polkowice, bez względu na wiek.  Patronat nad imprezą objął Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki.

Przeparkuj samochód

Dodane: Wtorek, 19 marca 2019

W związku z zaplanowanym mechanicznym zamiataniem ulic, które odbędzie się w dniach 20.03-21.03 Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej zwraca się z uprzejmą prośbą do kierowców o przeparkowanie swoich samochodów, z poszczególnych ulic.

Od kwietnia bezpłatnie do (i z) Grębocic!

Dodane: Poniedziałek, 18 marca 2019

Negocjacje dotyczące bezpłatnych połączeń autobusowych z Polkowic do Grębocic i z powrotem, znalazły swój finał w podpisanej dziś (18.03) umowie. Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywac od 1 kwietnia.

Nowe możliwości dla MŚP

Dodane: Poniedziałek, 18 marca 2019

We wtorek(19.03) o godz.10:00 w Starostwie Powiatowym w Polkowicach odbędzie się spotkanie informacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw, organizowane przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Udana inicjatywa

Dodane: Poniedziałek, 18 marca 2019

W piątkowe popołudnie, mieszkanki naszego regionu bawiły się podczas imprezy pn. „Dzień Kobiet - Poznajmy się”, którą zorganizowało stowarzyszenie One wraz z polkowickim Aquaparkiem.

Rusza kampania „Chronię życie przed rakiem”

Dodane: Piątek, 15 marca 2019

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych-ZOZ S.A. po raz trzynasty zaprasza mieszkańców gminy Polkowice na cykl spotkań, badań lekarskich i wykładów poświęconych profilaktyce przeciwnowotworowej.