Przejdź do treści

Aktualności:

Pobiegli na "dychę"

Dodane: Wtorek, 18 września 2007

W Jaworze odbył się czwarty Memoriał Stefana Mielczarka. Wystartowało siedemdziesięciu zawodników. Wśród nich siedmioosobowa reprezentacja polkowiczan.

Wygrana na inaugurację

Dodane: Wtorek, 18 września 2007

W pierwszym meczu grupy południowej pierwszej ligi tenisistki stołowe MKSTS Polkowice pewnie pokonały Rokitę Brzeg Dolny 9:1. Tym samym nasz zespół zrobił pierwszy krok w kierunku powrotu do ekstraklasy.

Puchar zgarnęły leszczynianki

Dodane: Wtorek, 18 września 2007

Duda Tęcza Leszno zwyciężyła w turnieju o puchar prezesa CCC Polkowice. Polkowiczanki zajęły druga lokatę.

Zagrają Amerykanki

Dodane: Piątek, 14 września 2007

Dziś w Polkowicach rozpocznie się międzynarodowy turniej o puchar prezesa CCC Polkowice. Potrwa do jutra.

Chcemy awansować

Dodane: Czwartek, 13 września 2007

Przygotowujący się do inauguracji II ligi piłki halowej zespół TPH Polkowice pokonał Szkółkę Piłkarską z Głogowa 12:2. - Wynik cieszy, ale rywal nie był zbyt mocny - skomentował nowy trener TPH Jacek Masiczak.

Przyjdź zobaczyć Chinki

Dodane: Piątek, 07 września 2007

Dziś nasze tenisistki stołowe, z Fan Yang i You Ying w składzie zagrają mecz sparingowy z zespołem czeskiej ekstraklasy SK Dobre.

Rażący brak skuteczności

Dodane: Czwartek, 06 września 2007

Wczoraj Górnik pokonał Karkonosze i awansował na ósmą pozycję w tabeli IV ligi. - Wynik cieszy, ale gra nie do końca – skomentował szkoleniowiec naszego zespołu Dominik Nowak.

„Grzybek” na Cyprze

Dodane: Czwartek, 06 września 2007

Zbigniew Grzybowski nie jest już piłkarzem Górnika Polkowice. Zawodnik podpisał wczoraj kontrakt z AÉ Olympiakós Lefkossías – beniaminkiem ekstraklasy cypryjskiej.

Górnik na remis

Dodane: Poniedziałek, 03 września 2007

W szóstej kolejce spotkań podopieczni Dominika Nowaka nie zremisowali z AKS-em Strzegom 1:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Sebastian Burda.

Pomarańczowi bezkonkurencyjni

Dodane: Poniedziałek, 03 września 2007

Ekipa CCC Polsat Polkowice zdominowała międzynarodowy wyścig kolarski Criterium Cuprum Cup. W pierwszej dziesiątce było aż ośmiu zawodników tej grupy.