Przejdź do treści

Aktualności:

Krzysztof Respondek w Komornikach

Dodane: Niedziela, 24 marca 2019

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, piosenkach i artysta kabaretowy, po raz drugi odwiedził naszą gminę.

Niebieski koncert

Dodane: Wtorek, 19 marca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert „Wiosenne szlagiery stare i nowe” w wykonaniu artystów wywodzących się z Zagłębia Miedziowego!

Święto teatru w pełni!

Dodane: Czwartek, 14 marca 2019

Polkowice ponownie stały się nieformalna stolicą teatru. Do naszego miasta zawitało grono znakomitych artystów i spektakli, którzy już zdążyli zdobyć serca naszej publiczności, a to jeszcze nie koniec teatralnych emocji!

Wieczór z Gwiazdą!

Dodane: Poniedziałek, 11 marca 2019

Magdalena Zawadzka, patronka honorowa tegorocznych, 21. Dni Teatru w Polkowicach, najpierw spotkała się z dziennikarzami na konferencji prasowej, a wieczorem była głównym gościem Gali XXI Festiwalu "Oblicza Teatru".

Recital Respondka z okazji Dnia Kobiet

Dodane: Czwartek, 07 marca 2019

Już 24 marca br. w świetlicy wiejskiej w Komornikach odbędzie się recital muzyczno-kabaretowy Krzysztofa Respondka z okazji Dnia Kobiet.

Pędzlem i słowem

Dodane: Piątek, 01 marca 2019

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach zaprasza do wzięcia udziału w dwóch konkursach dla czytelników.

Zrecenzuj i wygraj!

Dodane: Czwartek, 28 lutego 2019

W "Obliczach Teatru" najważniejsze jest spotkanie - z aktorami, spektaklem i opowiadaną hirstorią, dlatego wszystkich widzów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na recenzję jednej ze sztuk, prezentowanych podczas XXI Polkowickich Dni Teatru!

XXI Polkowickie Dni Teatru „Oblicza Teatru”

Dodane: Środa, 13 lutego 2019

Teatralna wiosna ponownie zawita do Polkowic! W marcu zapraszamy na XXI edycję Polkowickich Dni Teatru „Oblicza Teatru”, tym razem pod patronatem honorowym Magdaleny Zawadzkiej.

Krystyna Mirek w w MGBP

Dodane: Wtorek, 05 lutego 2019

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z autorką poczytnych powieści obyczajowych.

Cantabile najlepszy w Polsce!

Dodane: Poniedziałek, 28 stycznia 2019

Polkowicki chór prowadzony przez Joannę Kącę wygrał w swojej kategorii Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, pozostawiając w tyle kilkuset kandydatów do tego lauru!

Zapraszamy na recital Justyny Szafran

Dodane: Czwartek, 10 stycznia 2019

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na niepowtarzalny i klimatyczny wieczór z Justyną Szafran i jej recitalem „Damsko-męski wieczór niebanalny”. W programie, obok autorskiego programu „Szafran o miłości”, również niezrównane interpretacje piosenek Edith Piaf.