Przejdź do treści

Wiadomości z gminy:

Marsz dla Życia i Rodziny

Dodane: Niedziela, 24 marca 2019

Ponad czterysta osób przemaszerowało dziś ulicami naszego miasta pod hasłem "Wybieram życie, wybieram miłość!".

Food Trucki wjadą na Rynek

Dodane: Piątek, 22 marca 2019

Już w ten weekend Polkowice staną się kulinarną stolicą Dolnego Śląska! Smaki Świata Street Food przywiozą ze sobą smaki m.in. z Włoch, USA, Tajlandii Grecji, a nawet Japonii.

Zmiany w PBO

Dodane: Czwartek, 21 marca 2019

W środę (20.03) odbyło się spotkanie konsultacyjne Burmistrza Polkowic, Łukasza Puźnieckiego, w sprawie Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego. Na spotkaniu omawiane były najważniejsze zmiany, jakie zostały wprowadzone do projektu.  

Kulturalne Polkowice:

Niebieski koncert

Dodane: Niedziela, 24 marca 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert „Wiosenne szlagiery stare i nowe” w wykonaniu artystów wywodzących się z Zagłębia Miedziowego!

Święto teatru w pełni!

Dodane: Piątek, 22 marca 2019

Polkowice ponownie stały się nieformalna stolicą teatru. Do naszego miasta zawitało grono znakomitych artystów i spektakli, którzy już zdążyli zdobyć serca naszej publiczności, a to jeszcze nie koniec teatralnych emocji!

Wieczór z Gwiazdą!

Dodane: Czwartek, 21 marca 2019

Magdalena Zawadzka, patronka honorowa tegorocznych, 21. Dni Teatru w Polkowicach, najpierw spotkała się z dziennikarzami na konferencji prasowej, a wieczorem była głównym gościem Gali XXI Festiwalu "Oblicza Teatru".

Ze sportowych aren:

Twierdza Ślęzy zdobyta!

Dodane: Czwartek, 21 marca 2019

W kolejnym meczu Energa Basket Ligi Kobiet drużyna CCC Polkowice pokonała na wyjeździe zespół Ślęzy Wrocław 76: 81.

Emocjonująca wygrana

Dodane: Poniedziałek, 18 marca 2019

Tym razem koszykarki CCC Polkowice rozegrały wyjazdowy mecz z akademiczkami z Gorzowa. Pojedynki między tymi drużynami od lat wywołują wśród kibiców dużo emocji. Tak było i tym razem.

Polkowiczanie rozbili rywala

Dodane: Poniedziałek, 18 marca 2019

W meczu ligowym I ligi halowej piłki nożnej piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice rozgromili zespół Bukowina Busko Zdrój 10:3. Bramki dla polkowiczan  zdobyli: Andrzej Koryciński, Paweł Synowiec, Dawid Biały oraz Kamil Nowakowski.