Przejdź do treści

Aktualności:

Niezapomniane Dni Polkowic

Dodane: Poniedziałek, 18 czerwca 2018

Quebonafide, Kult, Agnieszka Chylińska czy Grzegorz Hyży - to tylko część gwiazd, które wystąpiły podczas tegorocznych Dni Polkowic. Wielkie świętowanie rozpoczęło się w sobotę 16 czerwca i trwało do niedzieli. Impreza tradycyjnie odbyła się w Polkowickim Centrum Piknikowym.  

Nie tylko mundial

Dodane: Piątek, 15 czerwca 2018

Czternaście drużyn policyjnych z całego Dolnego Śląska po raz 16 rywalizowało o puchar komendanta powiatowego policji w Polkowicach. 

Są pieniądze na rondo

Dodane: Środa, 13 czerwca 2018

I to nie małe. Na przebudowę skrzyżowania ulic Dąbrowskiego, Legnickiej i Małej wraz z przebudową ulicy Legnickiej gmina Polkowice otrzymała blisko 1,7 miliona złotych z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej na Dolnym Śląsku.

Przełamana bariera, spełnione marzenie

Dodane: Środa, 13 czerwca 2018

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu Charytatywnym „Żyć Godnie” w Polkowicach zrealizowali kolejny niezwykły projekt. Wyruszyli w podróż ku niebiosom.

Studenci-seniorzy zakończyli rok

Dodane: Wtorek, 12 czerwca 2018

W Auli Uczelni Jana Wyżykowskiego odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania

Dodane: Wtorek, 12 czerwca 2018

Już w najbliższy czwartek (14.06) rozpocznie się największa impreza sportowa tego roku – Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na telebimie w polkowickim parku!

Dziś sesja absolutoryjna

Dodane: Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Dziś o godzinie 13 w sali audytoryjnej Urzędu Gminy odbędzie się sesja absolutoryjna. Poniżej porządek obrad.

Z nimi - bezpieczniej

Dodane: Piątek, 08 czerwca 2018

Kilkaset dzieci, uczniów niemal wszystkich szkół w powiecie polkowickim, wzięło udział w dwunastej edycji konkursu „Z nami bezpieczniej”.

Działania proekologiczne docenione

Dodane: Środa, 06 czerwca 2018

Gmina Polkowice otrzymała prestiżową nagrodę „Eko Janosik- Zielona Wstęga Polski” w kategorii gmin miejsko-wiejskich. Taki sam laur przypadł w udziale starostwu powiatowemu w Polkowicach w kategorii powiatów.