Przejdź do treści

Aktualności:

70 lat piłkarskich emocji

Dodane: Sobota, 20 maja 2017

Dziś na stadionie przy ulicy Kopalnianej świętowano 70-lecie piłki nożnej w Polkowicach. Wręczono okolicznościowe wyróżnienia przyznane przez PZPN, DZPN i OZPN. Był też turniej dla dzieci oraz mecz oldbojów Górnika Polkowice i Zagłębia Lubin.

Wygrana z Falubazem

Dodane: Poniedziałek, 15 maja 2017

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali na wyjeździe Falubaz Zielona Góra 5:1. Dzięki tej wygranej zielono-czarni awansowali na 3. miejsce w ligowej tabeli.

Koszykarki CCC Polkowice mają nowego trenera

Zespół CCC Polkowice związał się kontraktem z jednym z najlepszych trenerów w Europie. W sezonie 2017/2018 drużynę „pomarańczowych” poprowadzi utytułowany grecki szkoleniowiec, George Dikeoulakos.

Przywieźli worek medali

Dodane: Poniedziałek, 08 maja 2017

Polkowiccy mastersi przywieźli z Bielawy aż 33 krążki. Zawody odbyły się w ramach 13. Mistrzostw Dolnego Śląska w Pływaniu Masters.

Pokonali wicelidera

Po emocjonującym meczu piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali przed swoją publicznością wicelidera 3. ligi - Ruch Zdzieszowice 2:1. Bramki dla zielono-czarnych strzelali: Mariusz Szuszkiewicz i Rafał Karmelita. Spotkanie rozegrano w ramach 26. kolejki 3.ligi.

Marek Rutkiewicz przeszedł do historii

Dodane: Niedziela, 07 maja 2017

Kolarz grupy Wibatech 7R Fuji został dziś pierwszym w 52-letniej historii Wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich, który wygrał go po raz trzeci. – Dopiero dziś sobie to uświadomiłem. To bardzo miłe. Ten wyścig był dla mnie zawsze ważny – powiedział nam zwycięzca.

Brązowy medal Kuby Michalskiego

Dodane: Czwartek, 04 maja 2017

Utalentowany sztangista Górnika Polkowice wziął udział w mistrzostwach Polski do lat 20. Warto podkreślić, że polkowiczanin to rocznik 1999. Rywalizował więc ze sztangistami starszymi o dwa lata. Mimo tego zajął trzecie miejsce.

Grody Piastowskie tuż tuż

Dziś wieczorem, o 19 rozpoczyna się kolejna, 52. edycja Wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich, który teraz nazywa się CCC Tour Grody Piastowskie. Ostatni, trzeci etap tego wyścigu zakończy się w Polkowicach.

Kolarze CCC Sprandi Polkowice pojadą w setnym Giro d`italia

Dodane: Poniedziałek, 01 maja 2017

- Wybór tej ostatecznej „dziewiątki” było niezwykle trudnym zadaniem, bo tych, którzy zasługiwali na udział było więcej – mówi Piotr Wadecki, dyrektor sportowy CCC Sprandi Polkowice. Jeden z najsłynniejszych wyścigów świata rusza 5 maja z Sardynii.

Wysoka forma Filipa Rodzika

Dodane: Wtorek, 25 kwietnia 2017

Strzelec polkowickiego Skorpiona z bardzo dobrej strony zaprezentował się podczas Pucharu Polski we Wrocławiu. Nasz zawodnik w swojej koronnej konkurencji P1 okazał się bezkonkurencyjny.