Przejdź do treści

Aktualności:

Kolejna wygrana Górnika

Dodane: Poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Piłkarze Górnika Polkowice pokonali przed swoją publicznością Gwarka Tarnowskie Góry 5:3. Trzy bramki dla zielono-czarnych zdobył Kornel Ciupka, a po jednym golu dołożyli Maciej Bancewicz i Mariusz Szuszkiewicz. Spotkanie rozegrano w ramach 3. kolejki III ligi.

Sukces Święcickiego

Dodane: Środa, 18 lipca 2018

Tenisista STZ Polkowice, Wiesław Święcicki zwyciężył w kategorii +55 lat w prestiżowym międzynarodowym turnieju ITF rozgrywanym w Kołobrzegu.

Dariusz Miłek wchodzi do kolarskiej ekstraklasy

Dodane: Wtorek, 17 lipca 2018

Należąca do Miłka firma CCC będzie sponsorem grupy kolarskiej, która powstanie na bazie BMC Racing Team, który jest jedną z najlepszych grup ścigających się w prestiżowym World Tour skupiającym najlepszych z najlepszych.

Wygrali Puchar Wielkopolski

Dodane: Wtorek, 10 lipca 2018

Polkowiccy nordikowcy nie zwalniają tempa. Po sukcesach w Pucharze Polski w Polanicy Zdroju nasi zawodnicy wystartowali w Wągrowcu, skąd przywieźli 9 medali.

Zdeklasowali rywali

Dodane: Poniedziałek, 09 lipca 2018

Kolejnym wielkim sukcesem zawodników KS Metraco Polkowice zakończył się rozegrany w Polanicy Zdroju Puchar Polski Nordic Walking. Nasi kijkarze wywalczyli 20 medali, aż 13 razy stając na najwyższym stopniu podium.

Czasówka dla pomarańczowych

Grupa CCC Sprandi Polkowice wygrał jazdę drużynową na czas, etap 3a Sibiu Cycling Tour, pomagając Amaro Antunesowi awansować na 4. miejsce w generalce.

CCC w grupie A Euroligi

Dodane: Piątek, 06 lipca 2018

W Monachium rozlosowano grupy tegorocznych rozgrywek Euroligi Kobiet. Polkowiczanki trafiły do grupy A z obrończyniami tytułu UMMC Jekaterynburg.

Tiffany Hayes zagra w CCC Polkowice

Dodane: Piątek, 29 czerwca 2018

Do drużyny mistrzyń Polski dołączy Tiffany Hayes – gwiazda Atlanty Dream.  Amerykanka ma być silnym ogniwem zespołu trenera Marosa Kovacika.

Zwyciężył Dymytro Syruk

Dodane: Wtorek, 26 czerwca 2018

Blisko 200 biegaczy z Polski oraz z zagranicy wystartowało w biegu pod nazwą „Polkowicka Dycha” o Puchar Burmistrza Wiesław Wabika. Trasa wiodła ulicami miasta.