Przejdź do treści

Aktualności:

CCC zaczyna euroligowe rewanże

Dodane: Wtorek, 12 grudnia 2017

Pierwsza runda meczów grupowych Euroligi dobiegła końca. Jutro rozpocznie się runda druga. W pojedynku ósmej kolejki nasze dziewczyny zmierzą się na swoim parkiecie z francuskim ESBVA-LM. Polkowiczanki bardzo chcą zrewanżować się rywalkom za porażkę w pierwszej kolejce.

Hit dla Polkowic, Gdynia pokonana

Dodane: Niedziela, 10 grudnia 2017

Basket 90 Gdynia rzucił dziś na szalę wszystko co miał do dyspozycji. Przyjezdne grały ambitnie i z wielkim zaangażowaniem, ale miały za mało argumentów by zagrozić naszym dziewczynom. Polkowiczanki wygrały 82:64 i tym samym zanotowały siódme zwycięstwo w Basket Lidze Kobiet.

Belgijska wyprawa polkowiczanek

Dodane: Wtorek, 28 listopada 2017

Jutro szósta kolejka prestiżowej Euroligi. Nasze dziewczyn rozegrają wyjazdowy pojedynek z belgijskim Cators Braine. Początek o 20.30.

Przed nami gala sportów walki

Dodane: Poniedziałek, 27 listopada 2017

Już po raz piąty w Polkowicach odbędzie się Zawodowa Gala Sportów Walki Extreme Energy Time. W ringu zaprezentują utytułowani zawodnicy z kraju i zagranicy. Patronat nad imprezą objął Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

To się stało! Wygraliśmy nad Bosforem. Brawo!

Dodane: Środa, 22 listopada 2017

Nasze dziewczyny wracają z gorącego tureckiego Stambułu z kompletem punktów. Po doskonałej grze pokonały utytułowany Galatasaray 72:67. Za dzisiejszy występ nalezą im się wielkie brawa, bo wykonały świetna robotę!

Ważne zwycięstwo CCC Polkowice

Dodane: Poniedziałek, 20 listopada 2017

Polkowickie koszykarki z przytupem wróciły do rozgrywek Basket Ligi Kobiet. W hicie kolejki Pomarańczowe pokonały mocny zespół z Torunia 70:50. Przez 30 minut mecz był w miarę wyrównany, ale ostatnią odsłonę zdominowały zawodniczki CCC.

Wracamy na ligowe parkiety

Dodane: Piątek, 17 listopada 2017

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do ligowych emocji. Już w najbliższą niedzielę nasze dziewczyny zmierzą się w polkowickiej hali z Energą Toruń.

Jubileuszowe dźwiganie w Polkowicach

Dodane: Wtorek, 14 listopada 2017

Polkowickie ciężary skończyły 45 lat. W związku z tym wydarzeniem w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 zorganizowano jubileuszowe zawody. Rywalizowano tylko w podrzucie, a najlepsi w swoich kategoriach byli Katarzyna Kraska i Mateusz Kasina.