Przejdź do treści

Aktualności:

CCC show, Orenburg nie miał nic do powiedzenia!

Dodane: Środa, 12 grudnia 2018

Wobec doskonałej dyspozycji naszych dziewczyn Nadieżda Orenburg była dziś bezradna. Mistrzynie Polski z Polkowic pewnie pokonały rywalki z Rosji 70:36 i tym samym zapisały na swoim koncie czwartą wygraną z rzędu w prestiżowych rozgrywkach Euroligi.

CCC Polkowice lepsze w klasyku

Dodane: Niedziela, 09 grudnia 2018

W hicie kolejki Energa Basket Ligi Kobiet nasze mistrzynie Polski z CCC Polkowice pokonały InwestInTheWest Eneę Gorzów Wielkopolski 78:73. Mecz stał na wysokim poziomie, a emocji było w nim tak dużo, że nie sposób było spokojnie usiedzieć na trybunach.

Dźwiganie na czterdziestkę

Dodane: Sobota, 08 grudnia 2018

Cztery dekady to spory kawałek czasu. Od pierwszej edycji Turnieju Barbórkowego zmieniło się wiele – ustrój polityczny, podział administracyjny kraju, czy też miejsce rozgrywania zawodów. Niezmienne jest zaangażowanie organizatorów oraz zawodników biorących udział w rywalizacji.

Uwaga, klasyk coraz bliżej!

Dodane: Sobota, 08 grudnia 2018

To już jutro. O 15.10 nasze dziewczyny podejmą InvestInTheWest Eneę Gorzów Wielkopolski. Pojedynki pomiędzy tymi drużynami zawsze ociekają emocjami, a zawodniczki w ich trakcie wyciskają z siebie absolutne maksimum.

Jubileuszowe barbórkowe dźwiganie

Dodane: Czwartek, 06 grudnia 2018

Już w najbliższą sobotę (8.12) o godzinie 13 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 4 (dawne gimnazjum Nr 2) odbędzie się 40. edycja Turnieju Barbórkowego w podnoszeniu ciężarów. Zapowiadają się duże emocje.

Mamy to. Jest wygrana numer trzy w Eurolidze!

Dodane: Środa, 05 grudnia 2018

To był mecz pełen emocji, zwrotów akcji i ostrej walki o każdy centymetr parkietu. Kibice nie szczędzili gardeł i pomogli swojej drużynie w odniesieniu trzeciej wygranej w Eurolidze. Mistrzynie Polski pokonały dziś Familę Schio 67:61.

CCC zagra o trzecią wygraną w Eurolidze

Dodane: Wtorek, 04 grudnia 2018

Przed tygodniem w pięknym francuskim Lille nasze dziewczyny stoczyły zacięty pojedynek z miejscowym ESBVA. Polkowiczanki wytrzymały wojnę nerwów w końcówce i pokonały gospodynie 48:45. W środę chcą dopisać do swojego euroligowego dorobku kolejne zwycięstwo. Tym razem zmierzą się z włoską Famila Schio.

Mistrzyni świata Natalia – po raz kolejny

Dodane: Poniedziałek, 03 grudnia 2018

Polkowiczanka, Natalia Czajkowska zdobyła tytuł mistrzyni świata bikini fitness juniorek rozgrywanych w Ekwadorze. Tym samym w kończącym się roku została uznana za najpiękniejszą na świecie w trzech kategoriach – juniorek, seniorek oraz open.