Przejdź do treści

Aktualności:

Górnik lepszy od Mieszka

Dodane: Środa, 13 lutego 2019

W meczu sparingowym dwóch liderów piłkarze KGHM ZANAM Górnik Polkowice pokonali w Lubinie lidera III ligi gr. II – Mieszko Gniezno 5:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Bancewicz, Michał Bednarski, Mariusz Szuszkiewicz oraz Dominik Radziemski i Kornel Ciupka.

Nasze mistrzynie bezdyskusyjnie lepsze!

Dodane: Wtorek, 05 lutego 2019

Po jednostronnym meczu mistrzynie Polski z Polkowic pokonały w sobotę Eneę AZS Poznań 117:46! Polkowiczanki zagrały na poziomie niedostępnym dla rywalek. Najwięcej punktów dla CCC Polkowice (22) zdobyła Agnieszka Kaczmarczyk.

Pewne zwycięstwo, kapitalna skuteczność

Dodane: Czwartek, 31 stycznia 2019

Na 57 proc. skuteczności w pierwszej połowie za trzy punkty grały polkowiczanki w meczu z francuskim ESBVA-LM. Do przerwy zdobyły więcej punktów, niż w całym meczu, który rozgrywały w pierwszym meczu z zespołem z przedmieść Lille. Ostatecznie - co najważniejsze - wygrały 86:66.

CCC Polkowice z Pucharem Polski!

Dodane: Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Koszykarki CCC Polkowice zdobyły po raz trzeci Puchar Polski Kobiet w koszykówce. W final four, które odbywało się w Bydgoszczy, najpierw w półfinale odprawiły z kwitkiem lokalne Artego, by w decydującym spotkaniu pokonać inny zespół z kujaw i pomorza - Energę Toruń.

CCC przegrało w Bourges

Dodane: Środa, 09 stycznia 2019

Dziś we francuskim Bourges w pierwszym meczu Euroligi w 2019 roku nasze dziewczyny grały bardzo dobrze tylko do przerwy. Potem na parkiecie dominowały gospodynie, które ostatecznie wygrały 76:65.

Nadszedł czas euroligowego powrotu

Dodane: Wtorek, 08 stycznia 2019

W sobotę w pierwszym meczu na polskich parkietach nasze dziewczyny uległy w Bydgoszczy miejscowemu Artego. Jutro zagrają pierwszy w 2019 roku mecz w Eurolidze. Zmierzą się na wyjeździe z francuskim Bourges.

CCC Team nastawia się na zwycięstwa etapowe w Santos Tour Down Under

Grupa CCC Team jest gotowa, by startem w Santos Tour Down Under zainaugurować sezon 2019. Liderami zespołu w pierwszym wyścigu UCI WorldTour będą Jakub Mareczko i Patrick Bevin, a wspierać ich będą m.in. dwaj Polacy, Łukasz Owsian i Szymon Sajnok.

Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Dodane: Poniedziałek, 07 stycznia 2019

W salonie Suzuki w Warszawie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Turnieju Finałowego Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy od 18 do 20 stycznia.

CCC przegrało w Bydgoszczy

Dodane: Niedziela, 06 stycznia 2019

Ubiegły rok nasze dziewczyny zakończyły dwiema porażkami z rzędu i w nowy rok chciały wejść zwycięsko. Niestety nie udało się, bo w Bydgoszczy miejscowe Artego okazało się lepsze i pokonało nasz zespół 72:68.

Hit w Bydgoszczy

Dodane: Piątek, 04 stycznia 2019

W niedzielę nasze dziewczyny rozegrają pierwszy mecz w 2019 roku. W Bydgoszczy zagrają z miejscowym Artego. Będzie to absolutny hit kolejki. Zmierzą się bowiem aktualny mistrz i wicemistrz Polski.

Znamy skład CCC Team na sezon 2019

Dodane: Czwartek, 03 stycznia 2019

CCC Team przystąpi do sezonu 2019 z 24 zawodnikami. Tym, który zamknie skład jest Niemiec Jonas Koch – ogłosił dziś Jim Ochowicz, dyrektor generalny ekipy.