Przejdź do treści

Aktualności:

Polkowickie oblicza rocka

Dodane: Czwartek, 04 października 2018

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza na "Polkowickie Oblicza Rocka" . Na scenie zaprezentują się trzy zespoły: OOBE, NOBO i DESDEMONA. Wydarzenie odbędzie się w polkowickim kinie.

To będzie wyjątkowy spektakl

Dodane: Środa, 26 września 2018

Już w najbliższą niedzielę (30 września) o godzinie 19 w polkowickim Kinie sztuka „Grubaska” w wykonaniu Izabeli Noszczyk. Zapraszamy.

Muzyka kameralna w sali kinowej

Dodane: Wtorek, 18 września 2018

W dniach 22-23 września 2018r. w Polkowicach odbędzie się 16. edycja Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Errantia Musica”. Znakomici wykonawcy, świetne aranżacje, różnorodny program..., a wszystko to w klimatycznej sali polkowickiego kina.

Stulecie w plenerze

Dodane: Środa, 22 sierpnia 2018

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości na polkowickim Rynku zaplanowano dwa ciekawe wydarzenia.

Kulturalna rozrywka w Amfiteatrze

Dodane: Wtorek, 31 lipca 2018

W ramach Festiwalu Trzech Kultur organizowanego przez Stowarzyszenie Romów od wielu lat polkowiczanie maja możliwość poznawania ciekawych zespołów muzyczno-tanecznych. Nie inaczej było i w minioną sobotę (28.07).

Festiwal trzech kultur

Dodane: Czwartek, 26 lipca 2018

Już w najbliższą sobotę (28.07) polkowicki Amfiteatr zabrzmi dźwiękami ludowej muzyki romskiej, greckiej i polskiej. Wszystko za sprawą festiwalu, organizowanego po raz czwarty przez Stowarzyszenie Romów w Polkowicach.

Znamy laureatów „Złotych Miedziaków”

Dodane: Piątek, 06 lipca 2018

Publiczność jubileuszowej edycji Polkowickich Dni Teatru wybrała najlepsze spektakle.  Poniżej lista nagrodzonych. Serdecznie gratulujemy. Statuetki zostaną wręczone podczas przyszłorocznej edycji przeglądu.

„Z muzyką na wesoło”

Dodane: Wtorek, 19 czerwca 2018

W polkowickim Kinie odbyła się 12. edycja konkursu dla umuzykalnionej młodzieży.

Grand Prix za "dziadowanie"

Dodane: Poniedziałek, 18 czerwca 2018

Zespół folklorystyczny "Podolanki" zdobywcą głównej nagrody na VII Festiwalu Piesni Dziadowskiej i Pogranicza w Świerzawie.

Wyjątkowe okazy ceramiczne w polkowickim Rynku

Dodane: Środa, 13 czerwca 2018

Kilkaset wspaniałych artefaktów, które wyszły spod rąk polkowickich artystów, będzie można już jutro i pojutrze (14 i 15.06) zobaczyć (i kupić) w polkowickim rynku. Potem wystawa trafi do Centrum Piknikowego, gdzie w dniach 16-17.06 będą się odbywać Dni Polkowic.

Podróż do magicznej krainy

Dodane: Poniedziałek, 21 maja 2018

Dziś w polkowickim Kinie rozpoczęła się siódma edycja Festiwalu Spektakli dla Dzieci „Na ziarnku grochu”. Dzieci obejrzały spektakl „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu aktorów Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze.