Przejdź do treści

KFC otwiera restaurację w Polkowicach

KFC otwiera restaurację w Polkowicach
fot. Roman Tomczak

Dodane: Czwartek, 12 października 2017

Już jutro (13.10) o godz. 13 swoje drzwi otworzy dla klientów pierwsza w Polkowicach restauracja serwująca dania z kurczaka w sekretnej panierce pułkownika Sandersa. Wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje.

 

Nowa restauracja ma powierzchnię 180 m2 i zlokalizowana jest niedaleko stacji Shell. Sercem nowej restauracji będzie usługa „drive thru” – zamawianie posiłku bez wysiadania z samochodu.

 

Jak zapewnia Marcin Krupa, kierownik restauracji KFC w Polkowicach, dzięki otwartej kuchni w lokalu będzie można śledzić proces przygotowania zamówień, a także skorzystać z darmowego wi-fi.

 

– Do użytku oddane będą również ogródek przed restauracją i przestronny parking. W restauracji będzie dostępne nowe menu śniadaniowe – wylicza.

 

W dniu otwarcia dla pierwszych stu gości lokalu przygotowano specjalną ofertę – słynny kubełek wypełniony skrzydełkami hot wings za symboliczną złotówkę.

 

Ponadto, przez dwa miesiące od otwarcia (do 13.12) obowiązywać będą specjalne ulotki promocyjne, na których znajdą się kupony ze zniżkami.

 

Docelowo w restauracji ma pracować kilkadziesiąt osób. Kilka etatów jest jeszcze wolnych. Chętni do pracy w KFC powinni kontaktować się z kierownikiem restauracji.

 

KFC z usługą „drive thru” będzie otwarte codziennie od godz. 7-23.

 

Roman Tomczak