Przejdź do treści

Nie tylko czytają książki

Nie tylko czytają książki

Dodane: Piątek, 15 grudnia 2017

Polkowicka biblioteka jest miejscem, w którym czytelnicy nie tylko wypożyczają książki, ale także uczestniczą w innych interesujących wydarzeniach. Ci najbardziej zaangażowani tworzą Krąg Przyjaciół Biblioteki.

 

Bibliotekarze w podziękowaniu za aktywność i wsparcie różnych inicjatyw organizują pod koniec roku spotkania, które są doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu z aktywnymi czytelnikami. W tym roku takie spotkanie odbyło się już po raz siódmy.

- Projekt Krąg Przyjaciół Biblioteka ma na celu zacieśnianie więzi między czytelnikiem, a Biblioteką, podtrzymywanie dobrej współpracy w lokalnej społeczności oraz wyróżnienie użytkowników szczególnie związanych z Biblioteką – mówią bibliotekarki.

W trakcie tegorocznego spotkania sympatycy biblioteki obejrzeli prezentację multimedialną o Bibliotece. Odbyli także krótki spacer, w trakcie którego przyjrzeli się temu jak jest zorganizowana placówka. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie. Oczywiście nie obyło się bez drobnych upominków, które będą przypominać uczestnikom tego spotkania o tym jak było miło, a rzeczywiście odbyło się ono w bardzo przyjaznej, pełnej niemal rodzinnego ciepła atmosferze. Upominki również były niezwykłe, bo do przyjaciół biblioteki trafiły piękne pierniki w kształcie sowy.

- Dziękujemy naszym czytelnikom za spędzone z nimi chwile oraz codzienne zaangażowanie i zapraszamy do jak najczęstszego odwiedzenia naszych progów – kończą bibliotekarki.