Przejdź do treści

Polonez po raz ósmy, iluminacje już pełnoletnie

Polonez po raz ósmy, iluminacje już pełnoletnie
fot. Paweł Paździor

Dodane: Poniedziałek, 12 lutego 2018

Jutro o godzinie 12, po raz ósmy maturzyści wraz z samorządowcami zatańczą poloneza w polkowickim Rynku. Mają nadzieję, że mieszkańcy, podobnie jak w latach poprzednich będą podziwiać ten taneczny pokaz. Jutro także zostanie rozstrzygnięta 18. edycja konkursu „Świąteczna Dekoracja Posesji na terenie Miasta i Gminy Polkowice”.

 

- Naszym polonezom zawsze towarzyszy bardzo sympatyczna atmosfera. Lubię tańczyć wspólnie z młodzieżą. Pragnę zauważyć, że za każdym razem układ jest inny. Zawsze też przygotowujemy się do tego występu. Dziś mieliśmy próbę generalną. Zapraszam polkowiczan jutro w samo południe na polkowicki Rynek – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Także jutro zostanie rozstrzygnięty konkurs „Świąteczna Dekoracja Posesji na terenie Miasta i Gminy Polkowice”. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo konkurs, dzięki któremu nasza gmina w okresie świąteczno-noworocznym wygląda urzekająco. W trakcie jutrzejszego podsumowania zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody.

 

Polonez po raz ósmy, iluminacje już pełnoletnie

Konrad Kaptur