Przejdź do treści

Polkowice bliżej awansu

Dodane: Niedziela, 27 maja 2018

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali na wyjeździe Falubaz Zielona Góra 1:0. Zwycięską bramkę dla zielono-czarnych zdobył Wiktor Kobiela. Spotkanie rozegrano w ramach 30. kolejki III ligi.

W spotkaniu 30 kolejki III ligi polkowiczanie zmierzyli się na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra. Od pierwszych minut spotkanie toczyło się na wyrównanym poziomie, a większość akcji rozgrywała się w środku pola. Gol na wagę trzech punktów dla Polkowic padł dopiero po zmianie stron. W 76. minucie celnym strzałem popisał się Wiktor Kobiela i było 1:0 dla drużyny gości. Do końca meczu Falubaz starał się doprowadzić do wyrównania, ale tego dnia polkowicka defensywa stanęła na wysokości zadania. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Polkowic 1:0. – Zagraliśmy kolejny dobry mecz i wracamy do Polkowic z kompletem punktów. Zadowalająca jest nasza gra w defensywie. Na trudnym terenie nie straciliśmy bramki. Przed nami jeszcze kilka spotkań w tym sezonie. Mam nadzieję, że ponownie sięgniemy po zwycięstwo – mówi Enkeleid Dobi, trener KS Polkowice. Po 30. kolejce zielono-czarni z dorobkiem 58 punktów zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli. W następnym meczu zmierzą się Gwarkiem Tarnowskie Góry. Spotkanie zostanie rozegrane 31 maja o godz. 17.