Przejdź do treści

Porażka w Żmigrodzie

Dodane: Niedziela, 03 czerwca 2018

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice przegrali na wyjeździe z Piastem Żmigród. Spotkanie rozegrano w ramach 32. kolejki III ligi.

W spotkaniu 32. kolejki III ligi zielono-czarni zmierzyli się na wyjeździe z Piastem Żmigród. Pierwszy gol w meczu padł dla KS Polkowice. W 12. minucie akcję zespołu skutecznie wykończył Mateusz Magdziak i było 1:0 dla gości. Przed przerwą mogły paść kolejne gole dla przyjezdnych, ale polkowiczanom zabrakło precyzji przy wykończeniu i piłkarskiego szczęścia. Po zmianie stron lepiej zaprezentował się Piast i strzelił polkowiczanom trzy bramki. W meczu więcej bramek nie padło. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką zielono-czarnych 3:1. Przegrana w Żmigrodzie jest już drugą z rzędu jaką ponieśli polkowiczanie. Wcześniej ulegli przed swoją publicznością Gwarkowi Tarnowskie Góry. Do końca sezonu o mistrzostwo III ligi pozostały jeszcze dwie kolejki. W następnym meczu KS Polkowice zagra u siebie z rezerwami Zagłębia Lubin.