Przejdź do treści

Na świeżym powietrzu dla zdrowia

Na świeżym powietrzu dla zdrowia
fot. Hello Love photography

Dodane: Wtorek, 07 sierpnia 2018

Mocno doskwierający upał nie odstraszył miłośniczek aktywności ruchowej.  W piątek (3 sierpnia) aktywne panie spotkały się w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku by wspólnie poćwiczyć.

 

Było naprawdę gorąco. Temperatura w słońcu przekraczała 30 stopni Celsjusza. Mimo tego panie stawiły się w Parku pełne energii i chętne do podjęcia ćwiczeń. Inna sprawa, że miały trochę łatwiej, bo czekały na nie tylko pyszne, ale również pożywne i zdrowe przekąski oraz napoje przygotowane przez BIO Stories.

Certyfikowane trenerki przeprowadziły 3 godziny różnego rodzaju treningów. Panie ćwiczyły z wielkim zaangażowanie, za co należą im się słowa największego uznania. Nad oprawą wydarzenia czuwała Dzika Pracownia, która zadbała o wygląd całego eventu i upominki dla uczestniczek , nazwanych przez organizatorki #activefreaks . 

- Jesteśmy bardzo zadowolone z przebiegu treningów. Przybyło wiele kobiet, które pod okiem naszych trenerek poćwiczyły z nami, a w tym czasie maluchy mogły pobawić się w kąciku dla dzieci. Staramy się, aby w naszym klubie młode mamy też miały możliwość poćwiczyć, mimo że nie zawsze mają z kim zostawić swoje dzieci. Ważne, żeby mimo to nie rezygnowały z aktywności! Celem Naszego plenerowego treningu było pokazać, że zawsze i wszędzie można poćwiczyć, pośmiać się, pobawić, że trening nie musi być przykrym obowiązkiem, ale powinien być przyjemnością i da się to zrobić nawet z małym dzieckiem przy boku – mówi nam Joanna Burghardt, właścicielka Fitness Place i organizatorka eventu.

- Ćwiczące były bardzo zadowolone i stworzyły cudowną atmosferę. Tego typu wydarzenia chcemy powtarzać , o wszystkich planach będziemy informować na Naszych stronach na facebooku, i Instagramie, oraz osobiście w klubie na ul . Żarskiej – kończy Joanna Burghardt.

Panie biorące udział w treningu zgodnie potwierdziły tę opinię, co świadczy o tym, że wydarzenie było jak najbardziej udane.

 

Na świeżym powietrzu dla zdrowia
fot. Hello Love photography