Przejdź do treści

Wygrana piłkarzy halowych

Dodane: Wtorek, 09 października 2018

W kolejnym meczu ligowym podopieczni trenera Marcina Jeziornego odnieśli cenne zwycięstwo wyjazdowe. W Opolu polkowiczanie pokonali miejscowa Odrę 6:3, a cztery bramki zdobył Kamil Nowakowski.

Mecz była bardzo ostry i pełen emocji. Gospodarze już po 10 minutach gry mieli na koncie pięć fauli i każde kolejne przewinienie skutkowało przedłużonym rzutem karnym. Dwukrotnie skutecznym egzekutorem okazał się Kamil Nowakowski. Co gorsza dla gospodarzy, ich trener za krytykowanie decyzji sędziów został usunięty z ławki rezerwowych i oglądał mecz z trybun.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. W drugiej Odra potrafiła odrobić straty, ale klasą dla siebie był Nowakowski, który jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po jednym trafieniu dołożyli Paweł Synowiec oraz Dawid Biały. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Odry 3:6.

Już w najbliższą sobotę kolejne emocje futsalowe w Polkowicach. Tym razem podopieczni trenera Marcina Jeziornego zmierzą się z kolejnym rywalem z Opolszczyzny. Ich rywalem będzie Team Brzeg. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17.

Odra Opole - Górnik Polkowice 3:6 (0:2)

Bramki: 0-1 Nowakowski 12 min., 0-2 Nowakowski 15., 1-2 Łopuch 26., 2-2 Brzęczek 27., 2-3 Nowakowski 31., 2-4 Biały 32., 2-5 Surowiec  33., 3-5 Kryworszczak 37., 3-6 Nowakowski  39.

Odra: Krzywicki – Łopuch, Brzęczek, T. Skoworonek, Osuchowski, Kryworuszczak, Karnatowski, Nesterów, Krok. Trener Marcin Waniczek.

Górnik Polkowice: Wojciech Wójtowicz – Sebastian Jędrzejewski, Andrzej Koryciński, Kamil Kaczmar, Dawid Biały, Grzegorz Duda, Kamil Nowakowski, Paweł Synowiec, Dawid Witek, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala.