Przejdź do treści

Mistrzyni świata Natalia – po raz kolejny

Mistrzyni świata Natalia – po raz kolejny

Dodane: Poniedziałek, 03 grudnia 2018

Polkowiczanka, Natalia Czajkowska zdobyła tytuł mistrzyni świata bikini fitness juniorek rozgrywanych w Ekwadorze. Tym samym w kończącym się roku została uznana za najpiękniejszą na świecie w trzech kategoriach – juniorek, seniorek oraz open.

 

Przypominamy, że wcześniej Natalia okazała się bezkonkurencyjna w seniorskich mistrzostwach świata rozgrywanych w Białymstoku. Udało jej się utrzymać wysoką dyspozycję i potwierdzić ją także w trakcie zawodów rozgrywanych w Ekwadorze. Polkowiczanka zwyciężyła, choć za główną rywalkę miała również świetnie dysponowaną Zuzannę Kardosovą, wicemistrzynię świata juniorek i czwartą zawodniczkę świata seniorek. Natalia pojawiła się na scenie jako ostatnia. Jej występ oczarował publiczność. Urzekająca była swoboda, gracja i lekkość z jaką poruszała się polkowiczanka. Natalia zwyciężyła, po raz kolejny udowadniając swoją niewątpliwą klasę.

Bikini fitness to sport sylwetkowy dla kobiet, które prezentują rezultaty stosowania diety oraz treningów. W zawodach startują kobiety nie tak bardzo umięśnione jak w kulturystyce czy fitnessie sylwetkowym. Podczas zawodów uczestniczki pozują pojedynczo lub w parach, ubrane w dwuczęściowe stroje kąpielowe, noszą także specjalne szpilki, które mają za zadanie podkreślić kształt pośladków oraz łydek.