Przejdź do treści

To już 27. finał WOŚP

To już 27. finał WOŚP
fot. Paweł Paździor

Dodane: Środa, 09 stycznia 2019

Druga niedziela stycznia w Polsce jest kojarzona z kolejnymi finałami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego początku Polacy pokazują jak wielkie mają serca i zasilają konto WOŚP milionami złotych.

 

Zapewne nie inaczej będzie i w niedzielę 13 stycznia, kiedy to WOŚP zagra po raz 27. Tym razem pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha". Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kolejne finały udowadniają jak wspaniałym narodem jesteśmy. Potrafimy jak mało kto dzielić się z bardziej potrzebującymi. Przy okazji kolejnych finałów Polacy wykazują się wielką ofiarnością, na konto fundacji WOŚP wpływają miliony złotych, za które następnie jest kupowany sprzęt medyczny, który trafia do szpitali w całym kraju. Dzięki temu sprzętowi ratowane jest ludzkie życie, które w katalogu wartości zajmuje miejsce najwyższe. Z tego też powodu dobrze byłoby, aby WOŚP grała jak najdłużej. Przyglądając się zaangażowaniu kolejnych roczników młodych ludzi angażujących się w kwestę na ulicach Polkowic możemy być spokojni o przyszłość WOŚP.

Z okazji kolejnego finału WOŚP w Polkowicach zaplanowano szereg interesujących wydarzeń, na które już dziś serdecznie Państwa zapraszamy. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie.

 

To już 27. finał WOŚP